piosenki laskowskiego

Niewielu jest artystów do jakich możemy wracać non stop, bowiem komponowali niesamowite piosenki, pisali niezapomniane teksty, kreowali fantastyczne role na deskach teatru, bądź także w kinie jak również telewizji. Jednym z takich artystów, do jakiego utworów chętnie wracamy jest Janusz Laskowski. Śpiewak, który zasłynął z takich piosenek gdy – Śnił mi się rodzinny dom, czy również Kolorowe Jarmarki, dostarcza nam od lat mnóstwo wzruszeń.

Jego piosenki są z jednej strony proste, opowiadają o codziennych ludzkich zmartwieniach a także emocjach, z drugiej jednak strony mają w sobie mnóstwo poetyckiego polotu. Jeżeli chcemy zapoznać się bliżej z twórczością muzyka, pożądane byłoby odwiedzić poświęconą jego osobie stronę internetową. Na łamach serwisu odnajdziemy teksty do największych hitów autorstwa piosenkarza. Wokalista, gitarzysta, artysta w pełnym wymiarze, swego czasu występował w programach disco polo, gdzie zasłynął hitem – Świat nie wierzy łzom. teksty laskowskiego znajdziesz na www.januszlaskowski.net16.net

Kariera artysty jest tym samym bujna, zróżnicowana, bardzo ciekawa. Piosenki Laskowskiego, teledyski do jego utworów, a także biografię wokalisty możemy podziwiać za pośrednictwem nieoficjalnego portalu poświęconego jego osobie i twórczości. Jako muzyk, jest osobą niezmiernie solidną, pracowitą, daje bowiem wiele koncertów w różnych częściach kraju.

Prywatnie, artysta jest niesłychanie ciepłą, pogodną, pozytywnie nastawioną do świata osobą. Teksty Laskowskiego, i różne ciekawe informacje na temat jego osoby zdołamy już dziś przeczytać na łamach internetowej strony. Najniezwyklej mi żal kolorowych jarmarków – śpiewał Laskowski, jego fanom bardziej byłoby żal, gdyby pan Janusz skończył karierę.

Comment are closed.